Bodové svetlá - spoty

Bodové svetlá, led bodové osvetlenie, bodovky, spoty

sa dokonale hodia ako do klasického interiéru, tak aj do moderného. Okrem toho, že naozaj dobre vyzerajú, sú ideálnym riešením nielen v menších priestoroch. Chcete si svoj domov len doladiť alebo práve naopak, túžite vyzdvihnúť konkrétny objekt, napríklad obraz na stene, Vašu maľbu či fotografiu? V tom prípade zvoľte štýlové doplnkové bodové osvetlenie. Je vhodné takmer do každej miestnosti vo Vašej domácnosti ako obývačka, spálňa, detská izba atď.

Podkategórie

 • Bodové svietidlá (spoty)

  Bodové svietidlá spoty

  Chcete si svoj domov len doladiť alebo práve naopak, túžite vyzdvihnúť konkrétny objekt, napríklad obraz na stene, Vašu maľbu či fotografiu? V tom prípade zvoľte štýlové doplnkové bodové osvetlenie. Je vhodné takmer do každej miestnosti vo Vašej domácnosti ako obývačka, spálňa, detská izba atď. Spoty sú vystúpené bodové svetlá pripevnené na konštrukcii väčšinou v tvare slimáka, písmena S alebo rovnej tyče. Spoty sú vynikajúce na osvetlenie priamo tých miest, ktoré potrebujete priamo nasvietiť Takmer každý spot je konštruovaný s hlavicou na 360° otočnom kĺbe, takže lúč svetla sa dá nasmerovať presne tam, kam chcete, jednoduchým otočením zápästia. Tieto pozoruhodné svietidlá sú určené na použitie na stropoch a stenách a svojím štýlom zapôsobia v každom dome. Jednobodový spot sa hodí na osvetlenie konkrétneho objektu, dvojité a viacbodové varianty potom jednoducho osvetlia vybraný priestor. Jednobodové spoty s vypínačom sa hodia na stenu a dajú sa tak využiť aj ako lampa na čítanie za kreslom alebo nad posteľou. Stačí si len vybrať správny spot pre váš interiér!

 • Bodové svietidlá...

  Bodové svietidlá povrchové

  Svietidlá upevnené na strop si môžete podľa potreby dokonca aj natáčať. Bodové svietidlá sú mimoriadne univerzálne. Ich veľkou výhodou je skladnosť. Keďže takmer vôbec nevyčnievajú, nezaberú Vám cenné centimetre priestoru. Moderný dizajn zapustených bodových svetiel do sadrokartónu dokážete využiť dokonca i v kancelárii. Tieto tzv. bodovky do sadrokartónu však nemusia slúžiť len ako doplnkové osvetlenie. Pri použití správneho počtu typu svietidiel a dobrého umiestnenia môžu byť použité aj ako hlavné osvetlenie. Môžu byť taktiež zabudované v nábytku, kedy zvýraznia detaily interiéru. Bodové svietidlá dokonale poslúžia aj na navodenie intímnej atmosféry. V detskej izbe si nájde zase využitie ako nočné osvetlenie.

 • Bodové svietidlá zápustné

  Bodové svietidlá zápustné

  Prisadené bodovky sú často inštalované na stropy a steny v kuchyniach alebo na bok ku zrkadlám. Sólo spoty sú v našom ponímaní bodové svietidlá s možnosťou natáčania a smerovania svetelného zdroja, ktorý je väčšinou reflektorového typu, umožňujú montáž na stropy aj na steny. Zápustné svietidlá sú určené do montážnych otvorov konštrukcií podhľadov, stien, prípadne nábytkov.

 • Bodové svietidlá...

Počet produktov: 2339

Zobrazuje sa 1-30 z 2339 položiek