Bezpečnosť platby

Visa, Master Card,

Visa a MasterCard vyvinuli bezpečný on-line platobný systém. Systém bezpečného elektronického obchodu je založený na poskytovateľovi karty (bankový alebo sporiaci účet), ktorý identifikuje držiteľa karty pred tým, ako povolí platbu online.

www.svietidla-mikolux.eu dodržiava tento bezpečnostný protokol, prostredníctvom ktorého sa po vybratí produktov a podrobnostiach o zakúpení sprístupní okno, ktoré sa pripája k banke a požiada o vašu identifikáciu.

Podrobnosti o vašej karte a heslo sú chránené týmto bezpečnostným systémom (prostredníctvom protokolu SSL a pripojenia https) od momentu ich zavedenia a za žiadnych okolností nie sú zasielané našej spoločnosti.

Po dokončení procesu identifikácie banky subjekt potvrdí www.svietidla-mikolux.eu , že nákup uskutočňuje držiteľ karty, aby sa proces mohol dokončiť. Ak identifikácia nie je uspokojivá, subjekt potom informuje www.svietidla-mikolux.eu a proces je zrušený bez toho, aby na vašu kartu vznikli žiadne náklady.

Čo je 3-D Secure?

3-D Secure je bezpečnostná služba na ochranu pred neoprávneným používaním karty MasterCard alebo VISA. Jedná sa o jednoduchý systém, pretože nie je potrebné získať novú kartu, sťahovať žiadne technické programy alebo prinášať žiadne dodatočné náklady. "Master Card Secure Code" alebo "Verified by Visa" vykonajú ďalší krok autentifikácie na ochranu vášho účtu pred neautorizovanými online používateľmi. Ak sa chcete dozvedieť viac o 3-D Secure platobnom systéme, kliknite na Master Card Secure Code o Verified by Visa.

Platba bankovým prevodom

Ak vyberiete túto možnosť platby, po dokončení objednávky obdržíte e-mail s našimi bankovými údajmi. Ak tomu tak nie je, skontrolujte vaše spamové filtre (Nevyžiadaná pošta) alebo zavolajte na našu linku služieb zákazníkom.

Po dokončení objednávky vam tovar rezervujeme 10 dní a po zaplatení platby v našom účte vam okamžite objednávku odošleme. Pamätajte, že v závislosti od banky môže bankový prevod trvať 2 až 4 pracovné dni. Všetky náklady vzniknuté pri prevode podliehajú vašej banke.

Dôležité: Aby bolo možné okamžite archivovať platbu, je dôležité, aby sa číslo objednávky, ktoré sme uviedli v potvrdzovacom e-maile, použilo ako referencia alebo koncept prevodu. Nepoužívajte číslo faktúry.

Pri možnosti platby bankovým prevodom budete mať aj obdobie návratnosti 14 dní a nebudete musieť odôvodniť svoj návrat. Po skontrolovaní vrátených tovarov vrátime sumu nákupu na ten istý účet, z ktorého sme dostali prevod alebo položky na rovnaký účet, z ktorého bol prevod uskutočnený.