FILTER

Cena

1,00 € - 1 591,00 €

Teplota svetla (K)

Between 
K
and 
K

Svetelný tok

0 - 7830

Uhol dopadu svetla

0 ° - 360 °

Lampy

Lampy stojace, stolné, lávové, pracovné, dotykové, nočné 

sa vyrábajú v mnohých štýloch, aby si každý našiel tú najvhodnejšiu pre svoj interiér. Nočnú lampu do spálne je možné umiestniť na nočný stolík alebo si kúpiť priamo lampu nad posteľ,ktorá je vhodná na čítanie pred spaním. Čo sa týka technológií, veľmi praktické a zaujímavé sú dotykové nočné lampy, ktoré rozsvietite aj zhasnete len dotykom. Ak potrebujete meniť cieľ pre osvetlenie, siahnite po lampách s nastaviteľným ramenom.

Podkategórie

 • Dekoratívne - lávové...

  Dekoratívne lávové lampy

  Dekoračné svietidlá pomôžu premeniť všedný vzhľad priestoru na svietiacu okrasu interiéru.Ozdobte svoj domov dekoračnými lampami,ktoré vášmu domácemu priestoru dodajú šmrnc a originalitu. Dekoračné svetlá je možné využiť nielen v priestoroch obytných zón, ale ako svietidlá s dekoračnou funkciou sú určené na osvetlenie aj vo verejnom priestore – napríklad do kaviarní, hotelov, barov, chodieb, schodíšť a priestorov moderného architektonického štýlu.Jedným z obľúbených dekoračných svietidiel sú tiež lávové lampy. Tieto lampy sa vyrábajú v rôznych tvaroch a s rôznou farbou vody a v nej plávajúceho vosku.

 • Stojanové lampy

  Stojanové lampy

  Stojanové svietidlá alebo tiež stojace lampy majú veľkú výhodu, že sa môžu premiestňovať podľa potreby po celej miestnosti a to vďaka tomu, že ich nie je potrebné upevňovať do podlahy, na ktorej sú len voľne položené.Tieto svietidlá majú podstavec, ktorý slúži ako ťažisko a ten dodáva rovnováhu celej lampe. Stojanové svietidlá sa využívajú hlavne ako a dekoračné osvetlenie, na čítanie alebo na osvetlenie tmavých častí interiéru a zútulnené miestnosti. Prostredníctvom stmievača dokážu vo Vašom domove navodiť intímnu a pohodovú atmosféru.Na čítanie perfektne poslúži bočná tzv.čítacia lampa, ktorú má väčšina stojanových svietidiel. Výber stojanovej lampy by ste mali prispôsobiť štýlu miestnosti a existujúcemu nábytku, resp. zariadeniu. Stojanové svietidlá sa využívajú najmä v obývačke a spálni. Obývačka si však vyžaduje niekoľko druhov svietidiel. Okrem centrálneho, väčšinou lustra, ktorý je doplnený o bodové svetlá alebo náladové stolové lampy sa často využívajú v miestnosti aj obľúbené LED pásiky na nábytku a nakoniec spomínané stojanové svietidlá. Čo je ďalšia super výhoda, niektoré z nich sú dodávané dokonca aj s diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému si nastavíte intenzitu svietenia pokojne aj z pohovky.Vyberte si zo širokej ponuky exkluzívnych, moderných, ale aj neobvyklých svietidiel a premeňte svoj interiér na krásne a útulné miesto.

 • Stolné lampy

  Stolné lampy

  Stolná lampa by mala byť dostatočne flexibilná a mala by sa dať v prípade potreby nastaviť alebo otočiť. Pri výbere pracovného osvetlenia sa zamyslite nad potrebnou silou svetla. Na osvetlenie celej miestnosti sa stolné svietidlá a lampy príliš nehodia, veľmi dobre však dokážu doplniť svetlo všade tam, kde ho práve potrebujete.Na učenie a prácu nám totiž klasické stropné svietidlo určite nepostačí. Ich výhodou je, že sú ľahko prenosné, preto ich môžeme nasmerovať tam, kam potrebujeme. Najčastejšie ich v domácnostiach môžeme vidieť na pracovných alebo nočných stolíkoch, na ktorých okrem funkčnej stránky spĺňajú aj dekoratívnu.Vďaka širokej ponuke stolných svietidiel si určite vyberiete to správne bez ohľadu na to, aký štýl má Váš interiér.

 • Pracovné lampy stolné

  Pracovné lampy stolné

  Pri práci si občas potrebujeme detailne posvietiť na papiere či počítač, a zbytočne tak nenamáhať svoje oči. Aj preto majú stolové lampy na pracovný stolík nezastupiteľné miesto v každej kancelárií či pracovni. Okrem potrebného svetla dodávajú miestnosti vďaka svojmu dizajnu aj výrazný prvok interiéru, ktorý svojim často luxusným, no maximálne funkčným spracovaním vytvára v kancelárií skutočne seriózne prostredie. Stolové lampy na pracovný stolík sú určené aj do študentských izieb, kde poslúžia najmä počas učenia či robenia domácich úloh.

 • Dotykové lampy stolné

  Dotykové lampy stolné

  sú veľmi obľúbené v spálňach, obývacích izbách, na pracovnom stole, v hotelových izbách a pod. Buď svetlo - a stačí len dotyk. Ak ste fanúšikom moderných technológií, tak vás určite nadchnú moderné dotykové lampy. Vďaka špeciálnej technológii vám k rozsvieteniu tohto svietidla bude stačiť obyčajný dotyk.

 • Nočné lampy stolné

  Nočné lampy stolné

  Nočná lampa je dôležitým estetickým prvkom spálne či detskej izby, avšak okrem dizajnu by ste sa mali zamyslieť aj nad tónom a intenzitou svetla. Ak máte problémy so spánkom, môže vám pomôcť lampa s tlmenejším a teplým sfarbením, ktorá navodí upokojujúci pocit. Ak nemáte problém zaspať, môžete zvoliť aj ostrejší a chladnejší tón, ktorý je ako stvorený na čítanie. Zaspávate každý večer s dobrou knihou v ruke alebo sa vaše dieťa bojí tmy? V tom prípade určite oceníte kvalitnú stolovú lampu na nočný stolík. Navyše, nočné lampy tvoria aj interiérový doplnok, ktorý každú spálňu zaujímavo spestrí. U nás nájdete modely nočných lámp v klasickom dizajne aj v inovatívnom prevedení, ktoré vhodne dotvoria interiér vašej izby.

 • Štipcové lampy stolné

  Štipcové lampy stolné a svietidlá

  využijete všade tam, kde nie je vhodná plocha pre postavenie lampy alebo kde chýba elektrická zástrčka. Praktický štipec umožní prichytenie lampičky takmer kdekoľvek. Štipcové svietidlá sa dajú využiť aj ako cestovné svietidlo, na čítanie, osvetlenie pracovnej plochy v kuchyni, v pracovni a v detskej izbe, na osvetlenie počítačového monitora, ale aj na osvetlenie terária so zvieratkom. Veľký výber farebných prevedení, rôznych štýlov a dizajnov, od klasických až po moderné, nám umožňuje vybrať si vhodné svietidlo do každého interiéru.

 • USB Stolné lampy

  USB Stolné lampy

  Pri práci si občas potrebujeme detailne posvietiť na papiere či počítač, a zbytočne tak nenamáhať svoje oči. Aj preto majú stolové lampy na pracovný stolík nezastupiteľné miesto v každej kancelárií či pracovni. Okrem potrebného svetla dodávajú miestnosti vďaka svojmu dizajnu aj výrazný prvok interiéru, ktorý svojim často luxusným, no maximálne funkčným spracovaním vytvára v kancelárií skutočne seriózne prostredie. Stolové lampy na pracovný stolík sú určené aj do študentských izieb, kde poslúžia najmä počas učenia či robenia domácich úloh.

 • Germicídne a UV lampy
 • Záhradné lampy
 • Detské lampy
 • Stropné lampy

Počet produktov: 3667

Zobrazuje sa 1-30 z 3667 položiek