FILTER

Cena

26,00 € - 252,00 €

Teplota svetla (K)

0 K - 6510 K

Svetelný tok

0 - 10410

Uhol dopadu svetla

0 ° - 360 °

Stropné svietidlá

Stropné svietidlá

Stropné svietidlá sa hodia najmä tam, kde nám výška stropu nedovoľuje umiestniť závesné svietidlo alebo polo spustený luster. Stropnice sú nenápadné, neupozorňujú na seba, avšak do bodky spĺňajú svoju funkciu. Vyrábajú sa väčšinou v hranatých a okrúhlych tvaroch. Ideálne stropné svietidlo nielen dokonale osvetľuje miestnosť, ale dáva aj originálny a výrazný charakter. Každý interiér bytu sa vyznačuje odlišnou špecifickosťou a dekorom, takže pri výbere správneho stropného svietidla pre konkrétnu miestnosť by ste mali vziať do úvahy štýl, ktorý v ňom prevláda. Stropné svietidlá sú svojím dizajnom vhodné hlavne na osvetlenie chodieb,predsiení,hál,komôr, ale aj náročných a luxusných priestorov. Vďaka ich priestorovej nenáročnosti ich umiestnite takmer kdekoľvek. Stropné svietidlá môžete však využiť aj na osvetlenie rozľahlých priestorov a vo väčších miestnostiach.

Podkategórie

  • Svietidlá krátke rameno

    Svietidlá krátke rameno

    Stropné svietidlá sa na rozdiel od závesných lámp montujú priamo na strop. Často bývajú skôr ploché a svetelný zdroj je skryty za difúzorom, ktorý svojím rozptylom svetla vytvára pohodlné a príjemné prostredie. Rozlišuje sa medzi zapustenými a povrchovými svietidlami. Zapustené svietidlo sa inštaluje do otvoru pričom väčšia časť svietidla býva ukrytá v dutine stropu. Takže svietidlá môžu byť namontované takmer v jednej rovine so stropom. V ponuke máme aj množstvo stropných lámp s možnosťou otáčania - nakláňaniu svietidla. Takéto svietidlá sú ideálne pre priame - bodové osvetlenie jednotlivých bytových doplnkov, napríklad obrazov.

  • Svietidlá prisadené

    Svietidlá prisadené

    Stropné svietidlá - niečo viac ako svetlo. Funkcia stropných svietidiel neslúži len na osvetlenie miestnosti. Sú tiež navrhnuté tak, aby dopĺňali interiér bytu a dodávali mu tú správnu atmosféru. V našom e-shope mikloux.eu nájdete oba modely s moderným charakterom a lampy v klasickom štýle. Stojí za to pripomenúť si to pri rozhodovaní o usporiadaní - každý tu nájde niečo pre seba

Počet produktov: 7593

Zobrazuje sa 1-30 z 7593 položiek