Doručenie a preprava Svietidlá Mikolux

GEIS - kuriérska služba

Dnes objednáte, zajtra doručíme, pokiaľ je vybraný tovar na sklade a vy si ho objednáte:

do 12:00 – už druhý deň ho máte doma!

Pred prevzatím si tovar prosím skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený (u zásielky dobierkou je možná len kontrola obalu, prípadne následná reklamácia poškodeného výrobku do 24 hodín od prevzatia), v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar neprevezmite. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná.

Súčasťou zásielky je záručný list, ktorý vám radi potvrdíme na našej predajni, alebo po zaslaní poštou. Pokiaľ záručný list nie je pri zakúpenom tovare priložený, ako doklad pre prípadnú reklamáciu slúži faktúra. Faktúru (daňový doklad) zasielame automaticky, po dodaní tovaru, na váš e-mail zadaný pri vytváraní objednávky.

Osobné vyzdvihnutie

Vždy je zadarmo. Ďalšou veľkou výhodou je časová nezávislosť na doručovateľovi. Ako náhle je tovar na predajni pripravený, dostanete od nás e-mail a sms s potvrdením, že si ho môžete vyzdvihnúť. Na vyzdvihnutie máte celých 5 pracovných dní, počnúc nasledujúcim pracovným dňom od obdržania potvrdenia.

Po uplynutí týchto 5 pracovných dní je tovar uvoľnený do voľného predaja a nie je možné ho rezervovať. Tovar zavezený späť na sklad, následne si ho môžete opäť objednať.

Štandardné doručenie

Tovar, a to aj ťažký a veľkých rozmerov, vám doručíme až na miesto určenia každý pracovný deň : medzi 8 – 18 hodinou.

Kuriérska služba - 123Kurier

Pri doručení prosím vizuálne prekontrolujte iba nepoškodenie obalu výrobku, v prípade výrobnej vady alebo iného poškodenia prosím kontaktujte call centrum 123Kurier alebo Našu Spoločnosť Na Tel. č. +421948197666 .

Problémy s doručením

Ak vám zásielka nebola doručená alebo sa vyskytol problém pri jej doručovaní, obráťte sa prosím na náš zákaznícky servis na linke +421948197666 alebo pomocou kontaktného formulára.

Najčastejšie príčiny nedoručenia zásielky:

Dopravca tovar nenaložil z dôvodu jeho viditeľného poškodeniu

Aby sme našim zákazníkom doručovali len kvalitný a špičkový tovar, prechádza pred naložením dôkladnou kontrolou. Pri odhalení poškodenia nie je tento tovar naložený, ale vymení sa za iný, nepoškodený kus, prípadne sa objedná nový u dodávateľa.

Prepravca nevložil do vašej schránky oznámenie o nedoručení / uložení zásielky

Priebeh doručovania môžete sledovať on-line na vyššie uvedených odkazoch pri každom type doručenia. Číslo zásielky/ balíka vám bolo zaslané na e-mail, ktorý ste uviedli v objednávke.

Zásielka sa stratila u prepravcu

Stáva sa to veľmi zriedka. Ak k tieto situácii dôjde objednáme pre vás nový kus tovaru a s dopravcom zahájime reklamačné konanie.

Ak bola pôvodná objednávka platená Prevodom vopred, rosíme o dodanie čísla vášho účtu, aby sme vám mohli čiastku vrátiť alebo žihľavovými poukážkami alebo darčekovými certifikátmi prosíme o ich kódy, aby sme vám ich mohli znova aktivovať.