LED2 RAY M, W DIM 10W 3000K 2250331DT
-7%
search
Kód:
2250331DT
Zľava 7%
S DPH
S kódom
EXTRA10
získate zľavu
10%
(nevzťahuje sa na už zľavnené produkty)
Množstvo
Vložiť do košíka
Skladom - doručenie do 3-7 dní
Kód:
2250331DT
EAN: 8585054411047
Podobné
Rýchly náhľad
LED2 RAY M, B 10W 3000K 2250333
-7%
-7%
Rýchly náhľad
LED2 RAY M, B DIM 10W 3000K 2250333D
-7%
-7%
LED2 RAY S, W 6W 3000K 2250231DT
-7%
-7%
LED2 RAY S, B 6W 3000K 2250233
-7%
-7%
LED2 RAY S, W 6W 3000K 2250231
-7%
-7%
LED2 RAY S, B DIM 6W 3000K 2250233DT
-7%
-7%
LED2 RAY M, W DIM 10W 3000K 2250331D
-7%
-7%
LED2 RAY XS, B 3W 3000K 2250133
-7%
-7%
LED2
Tabuľka dát
Krytie
IP44
Materiál
ALUMINIUM/PC
Rodina
RAY
Objem
Príkon
10W
CCT
3000K
Napájanie
220-240V/50-60Hz
Napájací zdroj
250 mA
Efektivita
85lm/W
Trieda ochrany
3
Master pack
1
Rozmery balenia
110 mm x 110 mm x 95 mm
Rozmery balenia v cm
11x11x9,5
Rozmery svietidla v mm
d75 x h85
Dĺžka závesu v mm
N/A
Teplota svetla (K)
3000
RAL
9003
Krajina pôvodu
Slovakia
Rozmery svietidla
d75 mm x h85 mm