LED2 SPLASH, B DIM 7W 3000K 2111033DT
-7%
search
Kód:
2111033DT
Zľava 7%
S DPH
S kódom
EXTRA10
získate zľavu
10%
(nevzťahuje sa na už zľavnené produkty)
Množstvo
Vložiť do košíka
Skladom - doručenie do 3-7 dní
Kód:
2111033DT
EAN: 8585054411078
Podobné
Rýchly náhľad
LED2 SPLASH, W DIM 7W 3000K 2111031DT
-7%
-7%
Rýchly náhľad
LED2 SPLASH, B DIM 7W 3000K 2111033D
-7%
-7%
LED2 SPLASH, W DIM 7W 3000K 2111031D
-7%
-7%
LED2 SPLASH, B 7W 3000K 2111033
-7%
-7%
LED2 SPLASH, W 7W 3000K 2111031
-7%
-7%
LED2
Tabuľka dát
Krytie
IP54
Materiál
ALUMINIUM/PMMA
Rodina
SPLASH
Objem
Príkon
7W
CCT
3000K
Napájanie
220-240V/50-60Hz
Napájací zdroj
350 mA
Efektivita
75lm/W
Trieda ochrany
3
Master pack
1
Rozmery balenia
130 mm x 130 mm x 110 mm
Rozmery balenia v cm
13x13x11
Rozmery svietidla v mm
d76 x h82
Dĺžka závesu v mm
N/A
Teplota svetla (K)
3000
RAL
9005
Krajina pôvodu
Slovakia
Rozmery svietidla
d76 mm x h82 mm