FILTER

Cena

0,00 € - 5 115,00 €

Materiál

Show all

Teplota svetla (K)

Between 
K
and 
K

Svetelný tok

0 - 32010

Uhol dopadu svetla

0 ° - 1005 °

Úvodná stránka

VITAJTE NA STRÁNKE Svietidlá miko

Svietidlá MIKO - internetový obchod a kamenná predajňa naplnená luxusnými svietidlami do každej izby, záhrady či terasy. Spríjemňujeme váš domov viac ako 17 rokov tými najkvalitnejšími svietidlami prémiových značiek. Neváhaj a navštívte náš internetový obchod alebo kamennú predajňu v Michalovciach. 

Svietidlá Miko mikolux.eu sú tou najlepšou voľbou pre Váš nákup.

Podkategórie

 • Interiérové a...

  Interiérové a exteriérové Svietidlá

  Ak hľadáte svietidlá do obývacej izby, kuchyne, detskej izby, kancelárie alebo do exteriéru vášho domova, tu nájdete bohatý sortiment svietidiel, z ktorého si určite viete vybrať to najvhodnejšie svietidlo pre Váš interiér. V tejto kategórii nájdete všetky svietidlá použiteľné do interiérov, čiže do bytov, kúpeľní, domov, kancelárií, priemyselných a iných priestorov. Od jednoduchých technických svietidiel po extravagantné dizajnové kúsky. Nájdete tu aj produkty, ktoré sa ľudovo nazývajú lustre alebo lampy. Vyberte si z podkategórií, rozdelených podľa aplikácie, aby ste sa rýchlejšie dostali k produktu, ktorý hľadáte. Svietidlá určené do domácnosti, predajne či kancelárie. Stropné svietidlá, závesné či nástenné svietidlá rôznych značiek a dizajnu.

 • Bodové svetlá - spoty

  Bodové svetlá, led bodové osvetlenie, bodovky, spoty

  sa dokonale hodia ako do klasického interiéru, tak aj do moderného. Okrem toho, že naozaj dobre vyzerajú, sú ideálnym riešením nielen v menších priestoroch. Chcete si svoj domov len doladiť alebo práve naopak, túžite vyzdvihnúť konkrétny objekt, napríklad obraz na stene, Vašu maľbu či fotografiu? V tom prípade zvoľte štýlové doplnkové bodové osvetlenie. Je vhodné takmer do každej miestnosti vo Vašej domácnosti ako obývačka, spálňa, detská izba atď.

 • Nezaradené produkty
 • Lampy

  Lampy stojace, stolné, lávové, pracovné, dotykové, nočné 

  sa vyrábajú v mnohých štýloch, aby si každý našiel tú najvhodnejšiu pre svoj interiér. Nočnú lampu do spálne je možné umiestniť na nočný stolík alebo si kúpiť priamo lampu nad posteľ,ktorá je vhodná na čítanie pred spaním. Čo sa týka technológií, veľmi praktické a zaujímavé sú dotykové nočné lampy, ktoré rozsvietite aj zhasnete len dotykom. Ak potrebujete meniť cieľ pre osvetlenie, siahnite po lampách s nastaviteľným ramenom.

 • Elektroinštalačný...

  Elektroinštalačný materiál

  Osvetlenie toho moc si nevyžaduje. Väčšinou už všetko potrebné dostanete spolu so svietidlom. Avšak niekedy nastane chvíľa, kedy predsa len niečo chýba. Nejaká dôležitá časť. A tá dôležitá časť je vo väčšine prípadov práve elektromateriál. Nech sa už rozhodnete pre akékoľvek osvetlenie do Vašej domácnosti alebo exteriéru, je možné, že pri jeho inštalácii budete potrebovať nejaké to príslušenstvo a iných pomocníkov. Samozrejme, aj s tým Vám dokážeme pomôcť. Stačí si len vybrať z našej ponuky to, čo práve potrebujete. Môže sa jednať napríklad o predlžovacie káble, vďaka ktorým umiestnite svietidlo aj do väčšej vzdialenosti od zástrčky. Alebo rôzne objímky, ktoré sú určené na použitie pre žiarovky či vypínače. S nimi úzko súvisia aj kryty na objímky. Taktiež sa Vám môžu zísť rozbočovače alebo radarový snímač pohybu. V ponuke nájdete široký sortiment produktov rôznych materiálov, farieb a tvarov, vzhľadom na ich využitie. Samozrejme, dbáme na kvalitu, aby boli zákazníci vždy spokojní

 • Svetelné zdroje -...

  Svetelné zdroje - žiarovky

  Domáce osvetlenie je jedným z najviac podceňovaných aspektov interiérového dizajnu. Správne svetlo dokáže zázraky. Preto je trh s lampami taký bohatý a rôznorodý. Môžete si vybrať závesné svietidlá, stropné stropy, svietniky, stojace modely alebo nočné lampy. Každý z týchto variantov dodá iný typ svetla, do miestností zavedie mierne odlišnú atmosféru. Čo ich však spája? Žiarovky, samozrejme. Správna žiarovka je potrebná v každom svietidle, bez ohľadu na jeho typ.

 • Reflektory

  Led Reflektory

  Nástup LED technológie so sebou priniesol zvrat v oblasti osvetlenia a zaznamenal úspech na širokom poli pôsobnosti. V súčasnosti dokáže vďaka rozsiahlemu spektru možností ponúknuť komplexné riešenie osvetlenia interiérov i exteriérov a to nielen v dekoratívnom, ale i praktickom smere. Ak hľadáte vhodnú alternatívu pre osvietenie Vašich priestorov, ideálnym riešením môžu byť práve LED reflektory. Oproti svojim halogénovým predchodcom ponúkajú niekoľko benefitov. Ich hlavnými prednosťami sú však úspora elektrickej energie pri zachovaní rovnakej svietivosti, dlhá životnosť a rýchla návratnosť počiatočnej investície, ktorá je v závislosti od počtu reflektorov a doby prevádzky dosiahnuteľná už do šiestich mesiacov. Na výber sú reflektory s viacerými výkonmi, aby bolo možné vyhovieť potrebám každého zákazníka. Vhodné sú do domácnosti i na komerčné účely pre zabezpečenie osvetlenia budov, dvorov, parkovísk, garáží, príjazdových ciest, hál, obchodov, billboardov či záhrad. Je možné ich umiestniť takmer kdekoľvek, do steny, stropu, k nábytku alebo ich ponechať na vybranom mieste bez potreby upevnenia. Ako praktického a prenosného pomocníka oceníte LED reflektor i v dielňach, či ateliéroch.

 • Klimatizácie

Počet produktov: 33183

Zobrazuje sa 1-30 z 33183 položiek

160,88 €

  70,95 €

   70,95 €